SEO

SEO

Пошукова оптимізація здатна стати стійким підґрунтям для зростання бізнесу: надати миттєвий доступ до потенційних клієнтів, які активно цікавляться вашими продуктами та послугами, та створити довгостроковий попит. 

За даними різних досліджень, частка користувачів, що потрапляють на сайти через пошукові системи, здатна сягати більше ніж 35% для інформаційних ресурсів і до 70% для сайтів брендів. А завдяки ключовій властивості пошукових систем надавати інформацію, в якій відвідувачі зацікавлені саме зараз, близько 50% споживачів зв’язуються з локальними бізнесами, здатними задовольнити їх потреби, упродовж доби після відповідного пошукового запиту.

Ігнорування ж органічного трафіку спричиняє послаблення конкурентних позицій, адже його частка у загальній кількості переходів на сайти з пошукових систем складає близько 85%. Інші 15% припадають на так званий “платний трафік”, тобто рекламні оголошення у результатах пошуку.

Незважаючи на те, що SEO потребує досить значних витрат ресурсів, часу та зусиль, отримані результати при професійному підході завжди того варті. Адже конверсія лідів, отриманих за допомогою SEO, є однією з найвищих, порівняно з іншими маркетинговими інструментами. До того ж, на відміну від інших рекламних каналів, ефект від SEO-просування не припиняється навіть тоді, коли фактичні роботи вже завершені.

Отже, коректна та системна робота задля якісного представлення вашого сайту на сторінках пошукової видачі – це часто питання виживання бізнесу.

Чому варто обрати саме нас

 • Гарантія результату

  Гарантія результату

  Вартість наших послуг залежатиме від результату роботи, який Ви отримаєте. Якщо приріст трафіку в поточному місяці виявиться менше запланованого та погодженого з Вами, вартість наших послуг також буде пропорційно зменшена. А якщо обсяг трафіку перевищить очікування, вартість послуг не зміниться

 • Прозора схема роботи

  Прозора схема роботи

  Ви будете мати повний доступ до проекту і будете в курсі усіх робіт 24/7

 • Досвід наших спеціалістів

  Досвід наших спеціалістів

  Наша команда складається з фахівців високого класу з 8+ роками досвіду в SEO, ми постійно стежимо за трендами індустрії і оновленнями алгоритмів пошукових систем. У портфоліо наших фахівців більше 100 великих українських і зарубіжних сайтів різних тематик, з 50000+ органічного трафіку на день

 • Відданість своїй справі

  Відданість своїй справі

  До кожного з проектів ми ставимося як до свого, повністю занурюючись у найдрібніші деталі (маржинальність категорій/товарів/послуг, конверсії тощо). Наше завдання – зробити Ваш сайт максимально прибутковим, а Вас максимально щасливими

 • Експертиза та авторитет агенції

  Експертиза та авторитет агенції

  MediaHead працює на ринку Digital маркетингу більше 7 років, ми надаємо повний спектр послуг і є сертифікованими партнерами Google

Типові етапи роботи з сайтом

ПЕРШИЙ МІСЯЦЬ
 1. Повний технічний аудит сайту, складання технічного завдання на усунення помилок, що негативно впливають на ранжування сайту в результатах пошукової видачі
 1. Збір семантичного ядра і розширення/доповнення структури сайту
 1. Складання і узгодження тематичної та link building стратегій на весь період роботи
2й-7й МІСЯЦІ
 1. Впровадження стратегій, розроблених протягом першого місяця, аналіз результатів та внесення коректив з урахуванням Ваших побажань
 1. Розрахунок прибутковості просування категорій/товарів
 1. Наповнення сайту змістовним контентом, створення якісного link building профілю
 1. Робота з брендом сайту, збільшення його впізнаваності

Більш детальне уявлення про склад робіт Ви можете отримати, ознайомившись з їх переліком для наших типових стратегій з SEO-просування.

Точний перелік робіт для просування Вашого сайту буде складений в залежності від:

 • типу Вашого бізнесу (інформаційний ресурс, інтернет-магазин, локальний бізнес, сайт бренду, міжнародний проект)

  типу Вашого бізнесу (інформаційний ресурс, інтернет-магазин, локальний бізнес, сайт бренду, міжнародний проект)

 • погодженої щомісячної кількості годин роботи

  погодженої щомісячної кількості годин роботи

 • Ваших цілей

  Ваших цілей

Скільки коштує SEO-просування

Багато компаній, що надають послуги з пошукової оптимізації, вказують на своїх сайтах досить низькі стартові ціни на ці послуги, створюючи таким чином хибне уявлення, що SEO може бути дешевим. Насправді ж клієнти таких компаній стикаються з однією з наступних ситуацій:

 1. Якщо перед ціною стоїть прийменник «від», на практиці виявляється, що у цю ціну закладена лише частина потрібних сайту робіт. І коли результати просування не влаштовують клієнта, він чує приблизно наступне: «Ну що ж Ви хочете, Ви ж замовили лише це і це, а щоб усе було добре, Вам потрібно дозамовити ще оце і оце». Клієнт відчуває, що його як мінімум дезінформували, але роботи вже розпочато, і простіше погодитися на доплату, аніж шукати іншого партнера. В результаті фактична вартість робіт виростає мінімум у декілька разів.

 1. Прямо вказується вартість лише частини робіт. Наприклад у наступному вигляді: «Цей пакет послуг підійде вам, якщо Ваш плановий бюджет на зовнішні витрати становить до … грн.». При цьому не вказують, що зовнішні витрати – це лише частина витрат, які виникають при SEO-просуванні. На практиці, знову ж таки, загальний бюджет зростає у декілька разів.

 1. І найгірша ситуація, коли несумлінний партнер бере гроші за послуги з SEO-просування, але фактично не виконує потрібних робіт. А відсутність реальних результатів пояснюється непередбачуваними алгоритмами пошукових систем. Така стратегія – набрати побільше клієнтів, що спокушаються на низьку вартість – призводить до того, що ці клієнти в результаті або розчаровуються в пошуковій оптимізації як такій, перестають вбачати в ній ефективний маркетинговий інструмент, або ж змушені шукати інших партнерів, але час вже втрачено.

Насправді вартість робіт з SEO- просування складається з 2 частин

 1. Вартість годин роботи SEO-фахівців

  У нашій компанії кількість годин роботи на місяць узгоджується на старті співробітництва. Фактична ж оплата за роботу SEO-фахівців в поточному місяці, починаючи з другого місяця, розраховується за формулою:

  Вартість робіт за перший місяць дорівнює кількості годин роботи * Вартість 1 години. Вона не залежить від прогнозу по трафіку, адже протягом першого місяця на сайті виконуються тільки внутрішні роботи, а сам прогноз трафіка готується безпосередньо у першому місяці після складання семантичного ядра.

 2. Вартість розміщення зовнішніх посилань і написання текстів

  Бюджет на ці роботи і є так званими зовнішніми витратами. Ми погоджуємо ці витрати з клієнтом на початку робіт. Ця сума не залежить від приросту трафіку і є, як правило, фіксованою щомісяця на протязі усього періоду просування, починаючи з другого місяця.

Типові стратегії з SEO-просування сайту

Наші типові стратегії розраховані на 7 місяців роботи. За цей час ми забезпечуємо стійкі результати та подальший ріст пошукового трафіку сайту навіть без втручання SEO-спеціалістів.

Basic

Advanced

Premium

Для кого
Локальні бізнеси, невеликі інтернет-магазини
Середні інтернет-магазини, локальні та регіональні інформаційні ресурси, сайти брендів
Великі інтернет-магазини, національні та міжнародні інформаційні ресурси, міжнародні проекти
Кількість годин роботи на місяць
20
40
80
Щомісячний мінімальний приріст трафіку з органічного пошуку
+5% (якщо трафіку мало, складається окремий розрахунок)
+8%
+12%
Вартість робіт SEO-спеціалістів
13500 грн./міс.
27000 грн./міс.
54000 грн./міс.
Зовнішні витрати (бюджет на зовнішні посилання та написання текстів)
від 12000 грн./міс. (розраховується індивідуально під кожен проект)
від 24000 грн./міс. (розраховується індивідуально під кожен проект)
від 48000 грн./міс. (розраховується індивідуально під кожен проект)
Загальна вартість робіт за 1-й місяць:
13500 грн./міс.
27000 грн./міс.
54000 грн./міс.
Загальна вартість робіт з 2-го по 7-й місяць:
від 25500 грн./міс.
від 51000 грн./міс.
від 102000 грн./міс.

Ціни вказані без ПДВ

Приклад розрахунку фактичної вартості робіт з SEO-просування

Припустимо, що:

 • ми працюємо над Вашим сайтом 40 годин на місяць;
 • щомісячний бюджет на розміщення посилань та написання текстів складає 40000 грн.;
 • погоджений з Вами прогноз на третій місяць просування – 20000 відвідувачів з органічного пошуку.

Якщо за фактом третього місяця просування з результатів пошукової видачі на сайт приходить 19000 відвідувачів, вартість наших робіт за третій місяць складе:

40 годин * 675 грн./год. * 19000/20000) + 40000 грн. = 25650 грн. + 40000 грн. = 65650 грн.

У разі перевищення планового трафіку (наприклад, 23000 відвідувачів при запланованих 20000) вартість робіт за третій місяць не збільшиться і складе:

40 годин * 675 грн./год. * 20000/20000) + 40000 грн. = 27000 грн. + 40000 грн. = 67000 грн.

Точна стратегія з SEO-просування Вашого сайту буде розрахована в залежності від:

 • ВАШИХ ЦІЛЕЙ

  ВАШИХ ЦІЛЕЙ

 • РОБІТ, НЕОБХІДНИХ САМЕ ВАШОМУ САЙТУ

  РОБІТ, НЕОБХІДНИХ САМЕ ВАШОМУ САЙТУ

 • БЮДЖЕТ, ЯКИЙ ВИ ПЛАНУЄТЕ ІНВЕСТУВАТИ В SEO

  БЮДЖЕТ, ЯКИЙ ВИ ПЛАНУЄТЕ ІНВЕСТУВАТИ В SEO