water bg phone WOG WOG

WOG

Одна із найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер палива в Україні. Постачає 8 сертифікованих типів пального із заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.

Соціальний проект

В рамках благодійної акції WOG «Дорога до серця» ми розробили ідею та реалізували проект #WOGдляСЕРЦЯ. Ми організували конкурс в Facebook, де в коментарях користувачі ділились своїми думками та ідеями про те, як можна розмалювати сіру стіну Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова.

 1. Ідея 
  Ми організували конкурс в Facebook, де в коментарях користувачі ділилися своїми думками та ідеями про те, як можна розмалювати сіру стіну Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова. На основі побажань наших підписників ми розробили ескіз малюнка.
 2. Результат 
  У співпраці з художницею і ремонтно-будівельною компанією було створено мурал, який видно з вікон лікарні та операційної. Малюнок дарує відвідувачам гарний настрій і вселяє в них надію.

 

У процесі роботи над проектом ми зняли відео для соц. мереж, яке набрало понад 54 000 переглядів.

Ми організували конкурс в Facebook, де в коментарях користувачі ділилися своїми думками та ідеями про те, як можна розмалювати сіру стіну Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова.

В рамках благодійної акції «Дорога до серця» у 2018 році компанії WOG вдалося зібрати більше 1 130 000 грн на покупку нового медичного обладнання для передчасно народжених дітей

Приріст фанів за рік співпраці

 • 46%

  Приріст фанів за рік співпраці у Facebook
 • >10000

  Щомісячне охоплення аудиторії
 • 61%

  Приріст фанів за рік співпраці в Instagram

facebook