Оберіть статтю
Блог

Mediahead пишається бути 5-зірковим партнером з digital стратегії!

Ми в Mediahead знаємо, що новоствореному бізнесу може бути важко розробити ефективну діджітал стратегію, одночасно йдучи в ногу з усіма іншими важливими операціями. Ось тут ми можемо допомогти! Ми — digital агенція з повним спектром послуг, яка використовує інноваційні маркетингові інструменти та індивідуальні підходи, щоб допомогти нашим клієнтам досягти та підтримувати свої бізнес-цілі. Незалежно від того, чи потрібна вам розробка digital стратегії, електронної комерції, программатик (автоматизована закупівля таргетингової реклами), SMM або SEO, ми завжди готові допомогти! Ми дбаємо про всі ваші потреби в діджітал стратегії, щоб ви могли зосередитися на інших важливих операціях зростання бізнесу.

Завдяки нашому успіху та впливу на сучасний ринок The Manifest — платформа яка займається комерційними даними та відстежує компанії у сфері розробки digital strategy, — визнала нас провідним партнером у галузі побудови діджітал стратегій. На сайті представлені найкращі агентства, а також їхня ефективність за ключовими показниками. Зокрема, ми потрапили до їхнього каталогу — 12 найкращих агентств digital стратегії в Україні!

Крім The Manifest, ми також здобули високу оцінку наших клієнтів на Clutch — платформі з дослідження ринку B2B та провідних компаній! В рамках цього процесу команда Clutch зв'язалася з нашими попередніми та поточними клієнтами, щоб отримати їхню думку на ряд важливих питань. Клієнти нас оцінили за такими аспектами, як якість наданих послуг, увага до дедлайнів проектів та загальних термінів щодо проектів.
Mediahead

Нижче — фрагмент з нашого першого огляду, де клієнт дав нам ідеальну оцінку з п’яти зірок!

«Завдяки своїм стратегіям вони посприяли використанню нашого продукту для розвитку нішового ринку, допомагаючи споживачам побачити їхню потребу в нашому продукті та достатньо довіряти, щоб його придбати. Ми були дуже задоволені результатами і досі відчуваємо вплив їхньої роботи.

Вони були професійними та досвідченими. Документували, надавали звіти, дотримувалися термінів. На додачу до цього комунікація була побудована на найвищому рівні — використовували кілька інструментів для передачі даних, планування етапів та багато іншого, включаючи Google Calendar для планування зустрічей. Вони — орієнтована на клієнта команда, з якою легко працювати та спілкуватися. Вони швидко вирішують будь-які проблеми, зазвичай усуваючи їх за кілька годин".

— Директор з маркетингу компанії з кліматичного обладнання

Хочете дізнатися більше про те, як Mediahead може допомогти зрости вашому бізнесу? Напишіть нам вже сьогодні!